Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik 1080p Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
22 Görüntülenme

Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik 1080p Full izle

İlki 2014 yılında çıkmış olan Sevimli Ejderha Kokonat filminin devamı olan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik vizyona giriyor. 29 Mart 2019 itibariyle beyazperdede de yerini alacak olan animasyon filminin komedi ve macera kategorilerine de hitap ettiği aşikâr. Orijinal ismi ''Der Kleine Drache Kokosnuss: Auf in den Dschungel'' olan Almanya yapımı bir animasyondur.

Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik animasyon filminin konusu yeni arkadaşlıkları kapsıyor. Çünkü Kokonat bu kez Matilda ve Oskar ile birlikte çıktıkları gezintide farklı bir türle karşı karşıya kalacak. Su ejderhalarını ilk defa gören ve onlarla tanışan Kokonat ve arkadaşları farklı bir maceraya adım atmaktan geri kalmayacak.

Seslendirmelere baktığımızda da yabancı bir isimle karşılaşmayacağız. Kokonat için Max von der Groeben, Matilda için Carolin Kebekus, Oskar içinse Dustin Semmelrogge mikrofonun ardına geçmiş. Senaryo Gabriele Walther ile Mark Slater'in kaleminden çıkmış. Yönetmenlik ise Anthony Power tarafından üstlenilmiş.
Henüz içerik eklenmemiş.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?