Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Game Of Thrones 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe DublajFilmi izledikten Sonra 10 - 15 Saniyenizi Ayırarak Sayfanın En Altına İnip Yorum Yapabilirsiniz.
Görüşleriniz Bizler ve Filmi İlk Kez İzleyecekler İçin Çok Değerlidir. Diğer Tüm İstek ve Görüşleriniz
İçin ise İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilisiniz. İYİ SEYİRLER DİLERİZ

Film Bilgileri
Game Of Thrones 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj
30.518 izlendi

Game Of Thrones 3. Sezon 1. Bölüm Altyazılı izle

7 soylu aile Westeros adlı mistik bir yerin kontrolünü almak için savaşırlar.Politik ve sex entrikaları çok yaygındır. Game Of Thrones 3. Sezon 1. Bölüm Robert Baratheon, Westeros’un kralı , eski arkadaşı Eddard Stark’a onun kral eli olmasını istediğini söyler.Fakat bir önceki Kral eli suikaste kurban gitmiştir ve Eddard’ı bu konuda uyarır. Eddard buna rağmen teklifi kabul eder ve onun neden öldürüldüğünü araştıracağını söyler.Bu arada Kraliçenin ailesi yani Lannister Hanedanı güçlenmek için ellerinden geleni yaparlar.Denizin öbür kıyısında ise Baratheonlardan önce diyara hükmeden son aile olan Targaryenlerden 2 kardeş bulunmakta ve tahtı ele geçirmek için çabalamaktadırlar. İşgalcinin diyarı fethetmesinden sonra sadece bu iki Targaryen kanı taşıyan kardeşler sağ kurtulmuşlardır. Stark, Lannister and Baratheon aralarındaki sürtüşme, ve diğer büyük hanedanlar Greyjoy, Tully, Arryn, and Tyrell,bir savaşa yol açarlar. Game Of Thrones 3. Sezon Bütün bunlar olurken kuzeyin çok ilerilerinde eski şeytani yaratıklar uyanır. Sur’daki koruyucular ise bu yaratıklarla başa çıkmak zorundadırlar. Game Of Thrones

Game Of Thrones 3. Sezon 1. Bölüm

Game Of Thrones 3.sezon 1.bölüm Türkçe Dublaj izle

Dizinin son bölümü yayına girdiği tarihte ilk olarak dizifilmizlesene.com seyircisi ile buluşacaktır.

GD Star Rating
a WordPress rating system
GD Star Rating
a WordPress rating system
Game Of Thrones 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj, 9.7 out of 10 based on 6 ratings
Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Game Of Thrones 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj "
  1. Furkan Moray 01 Nisan 2013, 23:28 -

    İlgi ve alakanıza teşekkürler. Film eklenir eklenmez yayına alan ilk sitelerden birisiniz, teşekkürler

    GD Star Rating
    a WordPress rating system
Dizi Film izle Full HD 720p Türkçe Dublaj Altyazılı Seyret
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Dizi Film izle ekibi sizin En Güncel Filmler ve En İyi Filmler i izlemeniz için uğraşıyor. DiziFilm izle ailesi olarak size istediğiniz her kategoride Film sunuyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan ekibimiz sizden gelen her şikayeti veya öneriyi dikkate alarak değerlendiriyor. Sitemizde sadece Film değil ayrıca güncel dizilerde bulunmaktadır.

Diziler çıktığı tarihle aynı gün siteye eklenmektedir, eğer bir dizi tutkunuysanız dizilerinizi de bizden takip edebilirsiniz. Bu yüzden En Güncel Dizi ve Film izleme platformu Dizifilmizlesene.com 'dur.

Film İzle | Aksiyon Filmleri | Erotik Filmler | Macera Filmleri | Korku Filmleri | Sitemap | Sitemap-SEO | yabancı dizi izle