Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Orjinal Truman Show Türkçe Dublaj izleFilmi izledikten Sonra 10 - 15 Saniyenizi Ayırarak Sayfanın En Altına İnip Yorum Yapabilirsiniz.
Görüşleriniz Bizler ve Filmi İlk Kez İzleyecekler İçin Çok Değerlidir. Diğer Tüm İstek ve Görüşleriniz
İçin ise İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilisiniz. İYİ SEYİRLER DİLERİZ

Film Bilgileri
Orjinal Truman Show Türkçe Dublaj izle
2.808 izlendi

Peter Weir’dan komik olduğu kadar düşündürücü bir gözde medya eleştirisi .

Televizyonun en çok izlenilen reality şov’unun yıldızı olduğunuzu ve dünyanın 4 bir yanından insanların sizi tanıyıp , sevdiğini düşlemek , düşlerin en güzeli buna benzer görünse de ne şekilde bir kabusa dönüşeceğini gelin Truman Burbank ile keşfedin . Üç dalda Oscar’a aday gösterilen ve yıllar içerisinde bir külte dönüşen The Truman Show , Jim Carrey’nin kariyerini değiştiren film olarak da anılıyor . Filmde Carrey’nin canlandırdığı bir sigorta satıcısı olan Truman , doğduğu gün bir şirket açısından evlat edinilmiş ve binlerce kamerayla donatılmış bir stüdyoda büyütülmüş bir erkek . Yaşamı boyunca doğup , büyüdüğü kasabadan ayrılmayan ve lise aşkıyla evlenen Truman , aslına bakarsanız bütün yaşamının bir reality şov olarak saniyesi saniyesine televizyonda gösterildiğini bilmiyor ve film de onun bu durumu keşfetme hikayesini anlatıyor .

Ed Harris , Laura Linney ve Natascha McElhone’un performanslarının Carrey’ye eşlik ettiği The Truman Show , The Terminal ve Lord of War buna benzer kritik sosyolojik sıkıntıları nükteli olduğu kadar hayret verici bir şekilde irdeleyen filmlerin senaryolarına imzasını atan Andrew Niccol açısından yazıldı .

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Orjinal Truman Show Türkçe Dublaj izle, 9.8 out of 10 based on 6 ratings
Filmden Kareler
Benzer Filmler
Dizi Film izle Full HD 720p Türkçe Dublaj Altyazılı Seyret
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Dizi Film izle ekibi sizin En Güncel Filmler ve En İyi Filmler i izlemeniz için uğraşıyor. DiziFilm izle ailesi olarak size istediğiniz her kategoride Film sunuyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan ekibimiz sizden gelen her şikayeti veya öneriyi dikkate alarak değerlendiriyor. Sitemizde sadece Film değil ayrıca güncel dizilerde bulunmaktadır.

Diziler çıktığı tarihle aynı gün siteye eklenmektedir, eğer bir dizi tutkunuysanız dizilerinizi de bizden takip edebilirsiniz. Bu yüzden En Güncel Dizi ve Film izleme platformu Dizifilmizlesene.com 'dur.

Film İzle | Aksiyon Filmleri | Erotik Filmler | Macera Filmleri | Korku Filmleri | Sitemap | Sitemap-SEO | yabancı dizi izle