Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Düş Yakamızdan izleFilmi izledikten Sonra 10 - 15 Saniyenizi Ayırarak Sayfanın En Altına İnip Yorum Yapabilirsiniz.
Görüşleriniz Bizler ve Filmi İlk Kez İzleyecekler İçin Çok Değerlidir. Diğer Tüm İstek ve Görüşleriniz
İçin ise İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilisiniz. İYİ SEYİRLER DİLERİZ

Film Bilgileri
Düş Yakamızdan izle
2.133 izlendi

Düş Yakamızdan izle

 

Komedi Film, Romantik Film

Oğlunuzun yaşı 30’u çoktan geçmiş, ama evden ayrılmaya hiç niyeti yok gibi görünüyor. Ne yapmalı?

Tripp’in yaşı 35’e gelmiş dayanmış. Onu tatmin edecek bir işi var, esaslı da bir arabası. Yelkenle gezmeye bayılıyor, Baltimore’da kocaman bir evde oturuyor. Mesele şu ki, ev annesiyle babasının evi. Pek bırakılıp gidecek gibi de değil. Anne Sue (Kathy Bates) ile baba Al (Terry Bradshaw) Tripp’i (Matthew McConaughey) hoş tutuyorlar. Yediği önünde, yemediği ardında. Bütün işlerini annesi yapıyor, ama belli ki artık canına yetmiş. Babası, mahsus onu kızlarla basıyor, ama Tripp’in canına minnet. Çünkü o da zaten başından atmak istediği kızları eve getiriyor. Böylece kızlar başına kalmıyor.

Sue ve Al, oğullarının evden kendi isteğiyle ayrılmaya niyetli olmadığını görünce, umutsuzluğa kapılıyorlar. Derken, oğulları evden yeni ayrılmış bir ahbapları, onu ayartıp evden çıkaran birinden söz ediyor. Paula (Sex and the City ile ün yapmış Sarah Jessica Parker) bir ‘müdahaleci’, bu işin profesyoneli. Ona göre, ancak kendine güveni az olan erkekler evden ayrılamaz. Programı şöyle işliyor: Kızla oğlan karşılaşır, oğlan kıza çıkma teklif eder, kız onu travmaya sokar, arkadaşlarıyla tanışıp onaylarını alır, cinsel ilişkiyi erteler, oğlanın kendisine bir şey öğretmesini sağlar, sonra da evinden çıkartır. Çünkü erkek artık bağımsız olmak ister. Paula, şimdiye kadar hiç başarısızlığa uğramamış ama, matematiksel taktiği burada tutmaz. Çünkü Tripp, başarılıdır, özgüven sorunu yoktur. Öte yandan, Paula’nın ev arkadaşı Kit (Zooey Deschanel) onu, tıpkı kurbanları gibi evinde yaşayan ve onu terk etmiş sevgilisinden intikam almaya çalışmakla suçlar.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Düş Yakamızdan izle, 8.7 out of 10 based on 6 ratings
Filmden Kareler
Benzer Filmler
Dizi Film izle Full HD 720p Türkçe Dublaj Altyazılı Seyret
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Dizi Film izle ekibi sizin En Güncel Filmler ve En İyi Filmler i izlemeniz için uğraşıyor. DiziFilm izle ailesi olarak size istediğiniz her kategoride Film sunuyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan ekibimiz sizden gelen her şikayeti veya öneriyi dikkate alarak değerlendiriyor. Sitemizde sadece Film değil ayrıca güncel dizilerde bulunmaktadır.

Diziler çıktığı tarihle aynı gün siteye eklenmektedir, eğer bir dizi tutkunuysanız dizilerinizi de bizden takip edebilirsiniz. Bu yüzden En Güncel Dizi ve Film izleme platformu Dizifilmizlesene.com 'dur.

Film İzle | Aksiyon Filmleri | Erotik Filmler | Macera Filmleri | Korku Filmleri | Sitemap | Sitemap-SEO | yabancı dizi izle