Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Karanlık Cinayetler izle – Frozen Ground izleFilmi izledikten Sonra 10 - 15 Saniyenizi Ayırarak Sayfanın En Altına İnip Yorum Yapabilirsiniz.
Görüşleriniz Bizler ve Filmi İlk Kez İzleyecekler İçin Çok Değerlidir. Diğer Tüm İstek ve Görüşleriniz
İçin ise İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilisiniz. İYİ SEYİRLER DİLERİZ

Film Bilgileri
Karanlık Cinayetler izle – Frozen Ground izle
5.807 izlendi

Frozen Ground – Karanlık Cinayetler

Nicolas Cage ve John Cusack “Con Air”den 16 yıl sonra tekrar bir araya geliyor! “Se7en” tarzı gerilim filmlerinin izinden giden “KARANLIK CİNAYETLER / FROZEN GROUND” 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 yıl hapse mahkum edilen Amerika’nın en azılı serili katillerinden biri olan Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor.

 

Frozen Ground izle – Karanlık Cinayetler izle

GD Star Rating
a WordPress rating system
GD Star Rating
a WordPress rating system
Karanlık Cinayetler izle - Frozen Ground izle, 8.4 out of 10 based on 7 ratings
Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Karanlık Cinayetler izle – Frozen Ground izle "
  1. ESVET ÖZER 29 Kasım 2013, 13:04 -

    bu filmde ki gerek katili neden idam etmediler anlamıyorum?,ama bu bozuk sistemde ki o ülkenin daha çok caniler çıkaracağı ve daha çok kurbanlar vereceği açık..fakat, saklanılan başka konular var bence,mesela adamın iyi uçak kullanması,uçağı olması,kötü hava koşullarında bile düşürmemesi,kurbanlarını uzmanca seçmesi,ve profosyonelce öldürmesi bunlar sıradan bir katilin serserinin yapacağı iş değil.Bunlar casus ve özel teşkilatlarca suikastçi olarak yetiştirilen,ve özel haplarla katil haline getirilen,ama bazı kötü nedenlerden dolayı teşkilatlarıyla araları açılıp ihraç edilen herifler.O esmer kız çok güzel rol yapıyor,80 ler çok iyi yansıtılmış,ama 18 yaş ve üstü olan bir film ve keşke bu kadar çok teşhircilik ön plana çıkmasaydı ve bu kadar çok sigara içimi gösterilmeseydi,çünkü gençlerde izliyorlar..bunlar bilinçaltına yansıtılan şeyler..koskoca ABD vatandaşlarına bakmayıp onları kobay olarak kullanıpta dışardan ekstra göçmen alırsa olacağı bu..kadınlar karavanlarda babasız çocuk doğurur,bebekler babalarını bilmeden terk edilmiş,yada fahişelik yapmaya mecbur kalarak çocuklarını büyütmek zorunda kalan annelerin acısıyla büyürler,içi ezilmiş gençlikten ve sevgi,şefkatten mahrum olan nesilden her kötülük beklenir..bireyler hasta,toplum hasta..ruhlar bozuk olunca,bedenlere yansır..sistem vatandaşına insan muamelesi yapmıyor,onları kullan at tek kullanımlık olarak görüyor…kendini değersiz olarak gören kişilerde kötü yolları yasal görüyorlar…ama bunlar 2023 ten sonra düzelecek…

    GD Star Rating
    a WordPress rating system
Dizi Film izle Full HD 720p Türkçe Dublaj Altyazılı Seyret
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Dizi Film izle ekibi sizin En Güncel Filmler ve En İyi Filmler i izlemeniz için uğraşıyor. DiziFilm izle ailesi olarak size istediğiniz her kategoride Film sunuyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan ekibimiz sizden gelen her şikayeti veya öneriyi dikkate alarak değerlendiriyor. Sitemizde sadece Film değil ayrıca güncel dizilerde bulunmaktadır.

Diziler çıktığı tarihle aynı gün siteye eklenmektedir, eğer bir dizi tutkunuysanız dizilerinizi de bizden takip edebilirsiniz. Bu yüzden En Güncel Dizi ve Film izleme platformu Dizifilmizlesene.com 'dur.

Film İzle | Aksiyon Filmleri | Erotik Filmler | Macera Filmleri | Korku Filmleri | Sitemap | Sitemap-SEO | yabancı dizi izle